سیاست مرجوعی و عودت

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. سیاست مرجوعی و عودت

هموطنانی که قصد عضویت و خرید از سایت VIP Shop  را دارند می بایستی متن توافق نامه ی زیر را با دقت مطالعه نموده و سپس اقدام به عضویت در سایت نمایند. لازم به ذکر است عضویت در سایت VIP Shop به منزله پذیرش تمام جرئیات مفاد این توافقنامه و قبول شرایط خرید از فروشگاه اینترنتی  بوده و مسئولیت هرگونه اشتباه ناشی از عدم مطالعه ی دقیق و عدم آگاهی از این توافق نامه به عهده ی کاربران و مشتریان محترم خواهد بود.
توافق نامه ی زیر بر اساس آخرین سیاست های VIP Shop تدوین گردیده و ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر نماید. ثبت سفارش و استفاده ی مداوم در سایت VIP Shop به منزله ی پذیرش توافق نامه ی زیر و مفاد آن و تغییرات آن خواهد بود و همواره آخرین ویرایش این توافق نامه مورد استناد خواهد بود.


شرح تعایف

– مشتری یا کاربر: شخصی که از طریق اینترنت وارد سایت  شده و اقدام به ثبت مشخصات فردی خود در سایت کرده و از سایت بازدید کرده و یا خرید انجام می دهد.

– فروشگاه یا سایت: فروشگاه اینترنتی 


حریم خصوصی

– خریداری کالا از وب سایت VIP Shop و فعالیت فروشگاه اینترنتی VIP Shop در چارچوب قوانین تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد. از آنجا که لازم است هموطنان محترم جهت خرید از سایت ابتدا ثبت نام نموده و اطلاعات شخصی خود را وارد نمایند، سایت VIP Shop خود را در حفظ هویت و اطلاعات شخصی کاربران موظف دانسته و به کاربران خود این اطمینان را می دهد که نهایت تلاش خود را در جهت حفظ حریم خصوصی کاربران خود مبذول خواهد داشت.

– جهت ثبت سفارش و خرید از سایت نیاز است که کاربران محترم اطلاعات کامل خود که شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی، آدرس و پست الکترونیک می شود را به طور کامل و صحیح وارد نمایند. بدیهی است از آنجا که از اطلاعات وارد شده جهت برقراری ارتباط با مشتریان محترم استفاده خواهد گردید و محصولات خریداری شده به آدرس یا یکی از آدرس های ثبت شده توسط مشتریان ارسال خواهد گردید، مسئولیت مغایرت اطلاعات و همچنین عواقب درج اطلاعات ناقص یا نادرست با کاربر بوده و ثبت اطلاعات در سایت VIP Shop به منزله پذیرش صحت اطلاعات وارد شده می باشد.

– عضویت در سایت VIP Shop کاملاَ رایگان بوده و کاربران محترم می بایستی جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده ی احتمالی، در حفظ و نگهداری رمز عبور خود کوشا باشند. کاربران می توانند در صورت فراموشی رمز عبور، از طریق پست الکترونیکی خود رمز عبور خود را مجدداَ بازیابی نمایند.

– VIP Shop ممکن است جهت اطلاع رسانی و ارسال خبرنامه و رویداد های فروشگاه از سیستم پیامکی خود و آدرس ایمیل i استفاده نماید. کاربرانی که تمایلی به دریافت این خبرنامه ها ندارند می توانند عضویت خود را از طریق پروفایل خود در وبسایت VIP Shop لغو نمایند. لازم به ذکر است که VIP Shop فقط از طریق شماره های *** – *** برای مشتریان خود پیامک خواهد فرستاد و هرگونه پیام تحت عنوان VIP Shop با هر شماره ی دیگری تخلف محسوب شده و سوء استفاده از نام VIP Shop می باشد و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. از کاربران محترم تقاضا می شود در صورت دریافت چنین پیامکی از طریق ایمیل info@vipshop.flowers ما را مطلع نمایند. ضمناَ VIP Shop از سامانه ی پیامکی *** و *** جهت اطلاع رسانی وضعیت سفارش و خرید مشتریان خود استفاده نموده و بدیهی است که امکان دریافت پیام از طریق این سامانه ها میسر نمی باشد.

– VIP Shop نیز همانند دیگر سایت ها از کوکی ها استفاده می نماید و در عین حال تمام تلاش خود را می کند تا از اطلاعات کاربران محافظت می نماید. پذیرفتن استفاده ی سایت از کوکی رایانه ی کاربران برای مشاهده ی سایت الزامی نیست و شما می توانید با استفاده از تنظیمات مرورگرتان دسترسی سایت به کوکی ها را غیر فعال کنید اما سایت VIP Shop جهت خدمت رسانی بهتر به بازدید کنندگان خود خصوصاَ جهت ثبت اطلاعات مشتریان و استفاده از امکان سبدخرید نیازمند استفاده از کوکی ها می باشد.


ثبت سفارش

– ثبت سفارش در  VIP Shop به صورت اینترنتی بوده و پرداخت وجه نیز فقط به صورت اینترنتی و از طریق کارت های بانکی متصل به شبکه ی شتاب امکان پذیر خواهد بود. برای این امر، مشتریان محترم می بایستی از طریق دستگاه های خودپرداز بانک مربوطه رمز دوم و اطلاعات کارت خود را دریافت نماید.

– کاربران محترم می توانند هفت روز هفته به صورت بیست و چهار ساعته سفارشات خود را در سایت ثبت نمایند. رسیدگی به سفارشات در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش صورت خواهد گرفت.

– مجموعه VIP Shop همواره نهایت تلاش خود را انجام خواهد داد تا موجودی محصولات در سایت به روز و اطلاعات مربوط به آن صحیح باشد، با این حال VIP Shop حق لغو کردن سفارشات را حتی در صورتی که سفارش پس از به اتمام رسیدن موجودی آن محصول ثبت شده باشد برای خود محفوظ می دارد. بدیهی است در این صورت وجه پرداختی در مدت 2 روز کاری به حساب مشتری باز گردانده خواهد شد.

VIP Shop می تواند سفارش گیری و فروش محصول را بدون اطلاع قبلی متوقف کند.

VIP Shop حق لغو کردن سفارشات و باز گرداندن وجه پرداختی را در صورت درج اشتباه قیمت ریالی محصولات برای خود محفوظ می دارد.

از آنجا که ثبت سفارشات به صورت اینترنتی صورت می گیرد و در سیستم ثبت می گردد امکان تغییر در سفارش پس از ثبت آن میسر نمی باشد.

هنگامی که پروسه ی پرداخت وجه اینترنتی و شبکه ی شتاب با خطا مواجه شود، وجه کسر شده حداکثر تا ۷۲ ساعت به حساب کاربر بازگردانده خواهد شد.

– کاربران محترم موظفند هنگام ثبت سفارش اطلاعات خود را به صورت کامل وارد و صحت اطلاعات کاربری خود را بازبینی و تأیید نمایند. VIP Shop از آخرین اطلاعات و آدرس ثبت شده توسط کاربر جهت هماهنگی و ارسال سفارش استفاده می کند و مسئولیت هرگونه مغایرت و نقص در اطلاعات به عهده ی مشتری است و این مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در قبال مغایرت نشانی و تحویل گیرنده نخواهد داشت.

– اگر هنگام تحویل محصول (در بازه تعیین شده توسط مشتری در زمان سفارش) گیرنده در محل مقرر حضور نداشته باشد، مسئولیت آن به عهده سفارش دهنده بوده و محصول به محل شرکت باز خواهد گشت. در صورت تمایل سفارش دهنده با هزینه ایشان محصول به نشانی جدید و یا همان نشانی پیشین ارسال خواهد گردید و وجه پرداختی مسترد نخواهد شد.

– در صورتی که سفارش به قصد سورپرایز بوده و گیرنده خواهان دانستن نام فرستنده باشد، این مجموعه موظف است نام سفارش دهنده را اعلام کند و هیچ مسئولیتی در قبال مراسم و سورپرایز شما عزیزان به عهده ما نخواهد بود.

– VIP Shop همواره می کوشد تا سفارشات ثبت شده را در اسرع وقت به دست مشتریان خود برساند. از مشتریان محترم خواهشمند است هنگام ثبت سفارش به مسئله زمان و مشکلات احتمالی و غیر قابل پیش بینی از قبیل ترافیک توجه داشته و موارد زیر را در نظر بگیرند: زمان تحویل سفارشات عادی (تا ۴ محصول به غیر از تاج گل) از لحظه ثبت سفارش حداکثر ۲۴ ساعت کاری می باشد، (لذا جهت دریافت به موقع محصول مورد نطر خود زمان تحویل را در نظر بگیرید). برای سفارشات بیشتر از ۵ محصول لازم است حداقل ۷۲ ساعت قبل سفارش ثبت گردد.

VIP Shop تقریبا امکان تحویل تمامی سفارش ها را تا حدود ۴ ساعت کاری پس از ثبت سفارش دارد. در برخی موارد به دلیل تعدد سفارش ها و یا ناموجود بودن گل مورد نظر ممکن است قادر به تحویل سفارش ثبت شده شما در بازه مورد نظر نباشیم. در این صورت VIP Shop این حق را خواهد داشت تا سفارش را لغو نموده و وجه پرداختی را در اسرع وقت مسترد نماید. همچنین این این امکان وجود دارد که با هماهنگی مشتری محصول دیگری جایگزین گردد (در صورت گران تر و یا ارزان تر بودن محصول انتخابی جدید، تفاوت آن از مشتری دریافت و یا به  ایشان پرداخت می شود) و یا همان سفارش ثبت شده در زمان دیگری ارسال گردد.

– آماده سازی محصولات در شهر تهران بر عهده مجموعه VIP SHOP می باشد و آماده سازی محصولات در سایر شهرهای برعهده نماینده ها می باشد و بهمین خاطر هر محصول فقط در شهر ذکر شده قابل ارائه می باشد و هنگام ثبت سفارش امکان انتخاب شهر متفاوت از ارائه دهنده محصول را نخواهید داشت، لطفا در انتخاب محصولات شهر مورد نظر دقت داشته باشید، همچنین در صورت درج نام شهر و آدرس شهر دیگر در فیلد آدرس امکان تحویل محصول برای شهرهای دیگر نمی باشد و مسئولیت این مورد برعهده سفارش دهنده می باشد.

– مشتریان محترم در صورت نیاز به ثبت سفارش جهت مراسم و مجالس حداقل دو هفته قبل جهت ارزیابی و عقد قراداد با مجموعه ی  VIP Shop جهت مذاکره ی حضوری هماهنگی لازم را به عمل آورند.


حمل و نقل

– مجموعه ی VIP Shop همواره در تلاش است تا بهترین سرویس حمل گل و سایر محصولات مشابه را در اختیار مشتریان خود قرار دهد و مهمترین عامل در این خصوص حفط تراوت و زیبایی گل می باشد. VIP Shop برای ارسال محصولات خود از سرویس اختصاصی خود استفاده می نماید و در صورت زیاد بودن سفارشات روزانه از تاکسی سرویس های موجود در اطراف مجموعه استفاده می گردد. جهت رفاه حال مشتریان گرامی هزینه ارسال سفارشات برای  مشتریان ساکن تهران بجز استثناهای زیر رایگان می باشد:

۱: داخل بازار تهران

۲: داخل نمایشگاه های بین المللی واقع در بزرگراه چمران و شهر آفتاب

– مشتریان محترم موظفند کالای دریافتی خود را حتماَ‌ قبل از امضای رسید دریافت سفارش به دقت مورد بازبینی قرار داده و با سفارش خود مطابقت دهند و وجود آسیب دیدگی یا اختلاف قابل توجه در محصول را پیش از دریافت کالا به اطلاع VIP Shop برساند. بدیهی ست پس از تحویل کالا به مشتری و امضاء رسید امکان رسیدگی به هرگونه شکایتی در این خصوص امکان پذیر نمی باشد.

– یکی از عواملی که VIP Shop بی نهایت به آن دقت می نماید تحویل کالا مطابق با نمونه های موجود در سایت می باشد. اما از آنجا که گل یک کالای طبیعی و زنده می باشد این مجموعه حق امکان اختلاف کالای تحویلی به مشتری نسبت به نمونه ی ارائه شده بر روی سایت  VIP Shop را تا ۲۰ درصد برای خود محفوظ می دارد.

– طبق قوانین فروش اینترنتی و حسب دستور پلیس فتا در این خصوص، ارائه محصول فقط به شخص سفارش دهنده مقدور میباشد و مأمور تحویل موظف است با درخواست ارائه کارت ملی مشخصات فرد سفارش دهنده را با شخص تحویل گیرنده مطابقت دهد. در صورتی که مشتریان محترم مایلند تا محصول خریداری شده به دست فرد دیگری برسد لازم است تا در لحظه ثبت سفارش، مشخصات فرد تحویل گیرنده را نیز وارد نمایند.


نقد و نظر

– کاربران و مشتریان محترم VIP Shop می توانند جهت خدمت رسانی هرچه بهتر این مجموعه به مشتریان خود و همچین اظهار نظر در مورد محصولا موجود بر روی سایت، نظرات خود را در قسمت های از پیش تعیین شده ی سایت وارد نمایند.

– نظرات ثبت شده توسط کاربران در سایت می بایستی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و VIP Shop هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای نظرات ثبت شده توسط کاربران ندارد. VIP Shop در ویرایش و حذف نظرات ارسال شده در راستای قوانین سایت مختار است و در صورتی که نظرات ارسالی شامل مصادیق محتوای مجرمانه باشد از طریقVIP Shop قابل پیگیرد قانونی خواهد بود.


حقوق مادی و معنوی

– مالکیت مادی و معنوی کلیه ی محتوای موجود بر روی سایت

که شامل عکس ها، طرح و مدل گل ها و سبد گل ها، مطالب و مقاله ها، متون و گرافیک های به کار رفته، آرم ها و لوگو ها می باشد با VIP Shop بوده و هرگونه استفاده ی تجاری و کپی برداری از مطالب سایت بدون مجوز کتبی ممنونع بوده و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. استفاده از مطالب سایت جهت استفاده های غیر تجاری با ذکر منبع امکان پذیر است.

– VIP Shop هیچ مسئولیتی را در قبال محتوای سایت هایی که لینک آن ها در وب سایت VIP Shop قرار دارند پذیرا نیست.

– VIP Shop در قبال محتوای نظراتی که توسط کاربران بر روی سایت قرار می گیرد را نخواهد داشت.